skip to Main Content

REFERENCJE

Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o.

Indywidualne podejście do klienta, przykładanie uwagi do detali oraz kreatywność w komponowaniu materiału video.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Panem Jakubem-świetna jakość oraz szybki czas realizacji. Wszystkim osobom, firmom, które tak jak my chcą przygotować profesjonalną videorelację z eventu/konferencji, polecamy Pana Jakuba Wszołka.

EMT-Systems S.P. Z O.O.

„Z DROFI współpracowaliśmy przy wielu projektach. Zawsze mogliśmy liczyć na kreatywność, zaangażowanie i dążenie do osiągnięcia najlepszego efektu, również pod presją czasu. Świetny kontakt i otwartość na wszelkie sugestie. Gorąco polecamy współpracę! ”

RECTUS POLSKA

Kontrahent wykazał się wysokim profesjonalizmem, współpraca przebiegała bez żadnych problemów, a poszczególne etapy zlecenia były realizowane z należytą starannością. Pan Jakub w swoim podejściu okazał się elastyczny i otwarty na nasze sugestie. Polecamy!

Agnieszka Wilczyńska – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gliwicach

Duże wyzwanie bo 15 miejsc do sfilmowania, i firma DROFI poradziła sobie z tym znakomicie zarówno organizacyjnie jak i artystycznie i merytorycznie. Dokładność, punktualność i ciekawe spojrzenie na ,,filmowca” dzięki czemu powstał wyjątkowo ciekawy i adekwatny do zlecenia film. Bardzo dziękujemy za współpracę a innym z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z firmą DROFI.

FrostX Sp. z o.o.

„Wyzwanie było spore – dynamiczny film reklamujący kompaktowy liofilizator żywności – pierwsze tego typu urządzenie na rynku. Byliśmy nastawieni na żmudną, mozolną pracę. Tymczasem, miłe zaskoczenie! Współpraca z DROFI okazała się niesamowitą przygodą. Byliśmy pod wrażeniem kreatywności, dokładności i zdecydowania w działaniu. Szybko przekonaliśmy się, że im więcej zostawiamy przestrzeni na pomysłowość i koncepcje DROFI, tym bardziej pozytywnie zaskakują nas efekty. To było niesamowite. Właśnie przygotowujemy się do realizacji filmu promującego nasz kolejny produkt. DROFI jest firmą, którą bez wątpienie weźmiemy pod uwagę do realizacji zadania.”

TOP-Inżynier

„Dużo świetnych pomysłów, dbałość o szczegóły oraz najwyższa jakość usług – to właśnie wyróżnia DROfi. Rzetelność i profesjonalizm na każdym etapie realizacji prac, co więcej, współpraca przebiega w miłej atmosferze. Polecamy!”

Back To Top